פתח תפריט
אודות מדיקל נובה
חברת Medical Nova היא החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום השיווק של טכנולוגיות רפואיות ותכשירים רפואיים לשימושים אסתטיים וטיפוליים.

בין לקוחותיה של Medical Nova נמנים בכירי הרופאים המומחים בישראל: כירורגים פלסטיים, רופאי עור, רופאים אסתטיקנים וגניקולוגים. כמו כן, קוסמטיקאיות מכל רחבי הארץ, מרכזים לטיפולים אסתטיים, מועדוני כושר וספא.

Medical Nova הינה נציגתן הבלעדית בישראל של חברות אירופאיות ואמריקניות מובילות אשר אחראיות לטכנולוגיות הרפואיות המתקדמות ביותר בתחום הצערת עור הפנים (לייזר ומילוי), הצרת היקפים ומיצוק העור, שאיבה והזרקת שומן, הקפאת שומן, אסתטיקה וגינאלית, הסרת שיער ועוד.

בין החברות המיוצגות על ידי Medical Nova נמנות:
אלמה
IBSA- Institut Biochimique
ZIMMER Aesthetic
Tav-Tech
Lipoelastic Medical Products

כל הטכנולוגיות הרפואיות וכל המכשירים המשווקים על ידי Medical Nova, מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי והחברה פועלת תחת תו תקן ISO 9001 .

Medical Nova מקיימת הדרכות מקצועיות ומעניקה ללקוחותיה שירות ברמה הגבוהה ביותר, משלב מתן המידע הקליני, דרך תמיכה טכנית ועד לליווי עסקי ושיווקי ארוך טווח.

Medical Nova מספקת ללקוחותיה מגוון אפשרויות מימון לרכישת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר
.
שותפים עסקיים
Medical Nova בוחרת בקפידה את החברות אותן היא מייצגת. כל השותפות העסקיות, הן החברות הישראליות והן החברות הבינלאומיות, נחשבות לפורצות דרך בתחום של פיתוח טכנולוגיות רפואיות לטיפולים והליכים רפואיים אסתטיים. 
החבירה לחברות מובילות בתחומן כדוגמת אלמה ,IBSA ,ZIMMER Aesthetic ועוד, מבטיחה כי חברתנו תשווק רק את המכשור והתכשירים הרפואיים המתקדמים ביותר בעולם.

ALMA
אלמה '(Alma Lasers)' היא חברה ישראלית, העוסקת בפיתוח טכנולוגיות רפואיות ומכשירים מבוססי לייזר, אולטרה סאונד וגלי רדיו לטיפולים אסתטיים והליכים רפואיים כירורגיים, כולם הוכיחו יעילות ובטיחות קלינית. 
החדשנות ופריצות הדרך הטכנולוגיות מיצבו את חברת 'אלמה' כאחת מהחברות המובילות והגדולות בעולם והיא משווקת את הטכנולוגיות שפיתחה ב- 85 מדינות.

הצלחתה של 'אלמה לייזרס' הובילה בשנת 2013 לאקזיט ענק, במסגרתו נמכרה השליטה בחברה לחברת 'שנחאי פוסון פרמצבטיקה', הסינית, הנסחרת בבורסה של הונג קונג. החברה מנוהלת מקיסריה.

Medical Nova היא המפיצה והשותפה הבלעדית של חברת 'אלמה' בישראל. 

למותג >>
IBSA
IBSA - Institut Biochimique SA היא חברת תרופות שוויצרית, הנחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בפיתוח מוצרים בתחום רפואת העור בכלל ופורמולות המכילות חומצה היאלורונית בפרט, לטיפול בקמטים והתחדשות העור.  כל המוצרים של חברת IBSA הינם פטנט מוגן. 

Medical Nova היא המפיצה הבלעדית של מוצרי חברת IBSA בישראל בתחום רפואת העור, כולל פורמולות המבוססות על חומצה היאלורונית 100% טבעית.


למותג >>
BIOPTRON AG
BIOPTRON AG   , היא זרוע הטכנולוגיות הרפואיות של קבוצת Zepter השוויצרית העוסקת במגוון תחומים והיא מפחת ומייצרת טכנולוגיות רפואיות באיכות השוויצרית הידועה ועל פי התקנים המחמירים ביותר.
לכל הטכנולוגיות הרפואיות אשר פותחו על ידי BIOPTRON AG יעילות ובטיחות גבוהות שהוכחו במסגרת מחקרים קליניים ולכולן תו תקן כמכשור רפואי.


למותג >>
EUFOTON
טכנולוגיות הלייזר הטיפוליות של EUFOTON נמצאות בשימוש בקליניקות של רופאים כירורגים, ביותר מ- 50 מדינות ובישראל מיוצגת החברה על ידי Medical Nova.
למותג >>
Stratpharma
Stratpharma היא חברת תרופות וטכנולוגיות רפואיות שוויצרית, העוסקת במחקר ובפיתוח של תכשירים רפואיים לטיפול במגוון בעיות בעור ובין היתר גם תכשירים ייעודיים לריפוי בפצעים ,כוויות, צלקות , סימני מתיחה ולריפוי פצעים פתוחים גם לאחר ניתוחים פלסטיים. 
התרופות והתכשירים של Stratpharma משווקים ב- 44 מדינות ברחבי העולם ובישראל חברת Medical Nova היא המשווקת הבלעדית של סדרת הטיפול בעור.      

למותג >>
ZIMMER
ZIMMER Aesthetic היא חטיבת האסתטיקה של חברת ZIMMER הגרמנית, מהגדולות באירופה במחקר, פיתוח וייצור של טכנולוגיות רפואיות פורצות דרך, בתחומי הקרדיולוגיה, מערכות לאבחון מחלות ובתחום הרפואה האסתטית לרבות הקפאת שומן בקור. 
החברה פעילה למעלה מ- 45 שנה ויש לה חברת בת הממוקמת בקליפורניה, ארה"ב. 

ZIMMER Aesthetic נחשבת למובילה בעולם בתחום הטכנולוגיות לטיפולים אסתטיים והיא מיוצגת ב- 110 מדינות ברחבי העולם ובישראל היא מיוצגת באופן בלעדי על ידי חברת Medical Nova.


למותג >>
TavTech
'Tav-Tech' , הינה חברה ישראלית העוסקת בפיתוח של מכשירים רפואיים ואסתטיים בטכנולוגיה JET, לטיפולים שאינם פולשניים.

Medical Nova היא המפיצה הבלעדית של הטכנולוגיות של חברת 'Tav-Tech' בישראל. 

למותג >>
תחומי פעילות
מחקרים קליניים
חברת Medical Nova מייצגת חברות פארמה, ביוטכנולוגיה וציוד רפואי העוסקות במחקר ובפיתוח. כל הטכנולוגיות המשווקות על ידי Medical Nova עברו שורה של מחקרים קליניים לבחינת יעילותם ובטיחותם.

הדרכות
חברת Medical Nova מפעילה מערך הדרכות עבור רופאים וקוסמטיקאיות הרוכשים מכשור וטכנולוגיות רפואיות אותן היא משווקת.

על פי המדיניות של Medical Nova ואחריותה כלפי המטופלים והחברות אותן היא מייצגת ומשמשת עבורן משווקת מורשית, רק לאחר הדרכה וקבלת תעודת הסמכה, ניתן לבצע טיפולים עם הטכנולוגיות הטיפוליות.

באמצעות צוות הדרכה מקצועי ומיומן, ההדרכה מסייעת למקסם את תוצאות הטיפול.

חזון וערכים
'מדיקל נובה' חרטה על דגלה להיות החברה המובילה בישראל בתחום הטכנולוגיות המתקדמות לטיפולים אסתטיים, תוך חתירה להעלאת רף החדשנות והמקצועיות באופן מתמיד.

אנו מחויבים לאמינות, למקצועיות ולשקיפות מול קהל לקוחותינו המקצועי במתן הדרכות, בשירות לקוחות מיטבי, בליווי עסקי וכן מספקים להם את האפשרות להעניק למטופליהם את הטיפול האיכותי והבטוח ביותר.

אנו מגשימים את מטרת החברה להוביל את תחום האסתטיקה בישראל, בעזרת גישה שיווקית שונה, המעמידה במקום הראשון את הקשר עם לקוחותינו ואת מחויבותנו לשרות ולמקצועיות. מאידך, אנו מטפחים ללא הרף את מגמת הצמיחה של החברה תוך שמירה מתמדת על רווחיותה.

עם שותפינו העסקיים אנו מקיימים מערכת יחסים המושתתת על הוגנות, אמינות ומחויבות משותפת להצלחה.

'מדיקל נובה' מייצגת בישראל את החברות המובילות בתחום הטכנולוגיה לטיפולים אסתטיים.
החדרת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לשוק הישראלי על ידי 'מדיקל נובה' והשימוש הנרחב בהן על ידי מומחים בכירורגיה פלסטית, רופאי עור, רופאים אסתטיקנים וגניקולוגים, מכוני קוסמטיקה ומועדוני כושר וספא, העלתה לאין ערוך את רמת הטיפולים האסתטיים בישראל ואת שביעות רצונם של המטופלים מתוצאות הטיפול.

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA