פתח תפריט
PixelCO2
FemiLift - הטכנולוגיה המתקדמת לטיפולים רפואיים גיניקולוגיים ואסתטיים הפתרון הרפואי הלא ניתוחי הראשון לנשים צעירות לאחר לידות ולנשים בגיל המעבר
FemiLift - הפתרון העדכני לבריאות הגופנית ולאיכות החיים של נשים בכל גיל
הטכנולוגיה החדשנית והראשונה מסוגה, פרי פיתוח של חברת 'Alma Lasers', מספקת פתרון טיפולי, זעיר פולשני, הניתן לביצוע במסגרת המרפאה. הטיפול באמצעות FemiLift מבוצע באמצעות לייזר, ללא הרדמה, ללא כאבים, ללא זמן התאוששות והחלמה.
בעיות פיזיולוגיות המאפיינות נשים לאחר לידות ובעיקר נשים בגיל המעבר כגון: התרחבות הנרתיק ודליפת שתן במאמץ, טופלו עד לאחרונה באופן חלקי באמצעות ניתוח ותרגילי פיזיותרפיה לאגן. על כן נשים רבות שנזקקו לטיפול, נמנעו בשל החשש מהניתוח וההחלמה הארוכה
PixelCO2
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
מאשר לקבל חומר פרסומי
הצערת הנרתיק
טיפול בדליפת שתן במאמץ 
(Stress Urinary Incontinence (SUI
שינויים פיזיולוגיים ברצפת האגן ובשלפוחית השתן בעקבות לידות וגיל מבוגר, עלולים לגרום לדליפת שתן במאמץ שתעיב על שגרת היום, תמנע מהאישה פעילות ספורטיבית וקיום יחסי מין. על פי הערכות האיגוד האמריקאי לאורולוגיה, כ- 30% מהנשים בגילאי 30 עד 60, סובלות מדליפת שתן, מתוכן כמחצית (15%) בזמן מאמץ. דליפת שתן לא רצונית כתגובה ללחץ תוך-בטני, יכולה להתרחש  בתגובה לשיעול, התעטשות, צחוק, פעילות גופנית, הרמת חפץ כבד וכיוב'.  מצב זה יכול להיווצר כתוצאה מאיבוד התמיכה של דפנות הנרתיק בצינור השופכה.

FemiLift בטוח ויעיל לטיפול באינדיקציה זו ומאפשר לנשים ליהנות מאיכות חיים טובה הרבה יותר באמצעות טיפול קצר, יעיל, ללא כאב וללא צורך בזמן החלמה. 
(הטכנולוגיה מתאימה לטיפול בדליפת שתן במאמץ בדרגה 1-3. טיפול בדרגה 3-5 מצריך ברב המקרים, הליך ניתוחי המבוצע על ידי מומחה באורו-גינקולוגיה).

כיצד מבוצע הטיפול?
באמצעות קרן לייזר בגל ארוך, מושג חימום בשכבות העמוקות של הרקמה המטופלת. כתוצאה מכך מגרה FemiLift את חידוש סיבי הקולגן ויצירת סיבי אלסטין ועל ידי כך תורם לעיבוי דפנות הנרתיק ומייצר תמיכה טובה יותר לצינור השופכה. 
התוצאה: הפחתה משמעותית של דליפת שתן במאמץ, שיפור בשליטה על מתן שתן וביכולתה של המטופלת להתאפק.

Vaginal Tightening
עם השנים ובעיקר לאחר לידות, רקמת הווגינה מאבדת מגמישותה ונוצרת תחושה של רפיון, התרחבות וירידה בתחושה. שינויים אלה עלולים להוביל לחוסר סיפוק בקיום יחסי מין ולפגיעה משמעותית באיכות החיים. FemiLift מעבה ומאיצה בניית סיבי קולגן חדשים ברקמת דפנות הנרתיק. מיצוק עור דפנות הנרתיק מוביל להצרת הנרתיק וכתוצאה מכך לשיפור בהנאה המינית.

Vaginal Dryness & Recurrent Infections
יובש בנרתיק ודלקות חוזרות ונשנות, ניתנות לטיפול על ידי חידוש רקמת הנרתיק, המשפר את הסיכוך ואת רמת ה- PH והפלורה בנרתיק. FemiLift עושה שימוש בטיפול באמצעות לייזר להגביר את התגובה האוטואימונית המקומית ומסייע בהגבלת דלקות כרוניות בנרתיק. 

 Post Menopause Genito Urinary Syndrome of Menopause GSM
על פי החברה הצפון אמריקאית למנופאוזה, ההערכות הן כי עד שנת 2025 מספר הנשים שתסבולנה מתסמינים של פוסט מנופאוזה, יעלה ל- 1.1 ביליון, יותר ממחציתן יחוו תסמינים הקשורים בנרתיק ואשר יפגעו באיכות ובאורח חייהן מבחינה רגשית ומינית. FemiLift מציע פתרון חדשני לשינויים הווגינליים אשר יכולים להתרחש כתוצאה מהשינויים ההורמונאליים החלים בתקופת המנופאוזה: התרחבות הנרתיק, יובש בנרתיק, ירידה בגמישות ויותר דלקות. FemiLift תורם לחידוש רירית הנרתיק, עיבוי דפנות הנרתיק ושימור יכולת הסיכוך הטבעית של הנרתיק, מפחית תסמינים הגורמים לחוסר נוחות כגון גרד ושריפה וכן מסייע בשיפור התפקוד המיני.  

 Post Delivery Rehabilitation
לאחר לידה, חלק מהנשים חוות שינויים בנרתיק הכוללים: תחושה של יובש ומתח ורצפת האגן עשויה להיחלש.  FemiLift משקם את כל אזור הנרתיק לאחר הלידה על ידי חיזוק רקמת הנרתיק, שימור חוזקה וגמישותה, באמצעות גירוי תהליך יצירת קולגן ואלסטין.


הצערת הנרתיק | PixelCO2
טכנולוגיית לייזר בשילוב טכנולוגיית co2 לטיפול אופטימלי במגוון בעיות בנרתיק
FemiLift היא מערכת חדשנית המשלבת טכנולוגיית לייזר בשילוב טכנולוגיית co2 לטיפול אופטימלי במגוון בעיות המטרידות נשים, מבחינה פיזית, נפשית, זוגית וחברתית.
הטיפול בטוח, איננו כרוך בהרדמה, בהתאוששות או בסיבוכים. יעילות הטיפול ניכרת באופן מידי, כבר לאחר טיפול קצר אחד ובחלק מהאינדיקציות נדרשים לא יותר מ- 2-3 טיפולים.
לפיתוח מערכת FemiLift, רתמה חברת 'Alma Lasers' את טכנולוגיית הלייזר co2 שפיתחה לתחום מיצוק והצערת עור הפנים והגוף. באמצעות לייזר ממוקד, טמפרטורה מבוקרת וללא פגיעה ברקמות הסמוכות, נוצר קולגן בשכבות העמוקות של רירית הנרתיק. התהליך של פציעה מיקרוסקופית מבוקרת, מחזק סיבי קולגן קיימים ומעורר יצירת קולגן חדש. 
התוצאה: עיבוי ומיצוק רירית הנרתיק והצערה של הרקמה המטופלת.

כיצד מתבצע הטיפול במערכת FemiLift?
הטיפול מבוצע על ידי רופא גניקולוג במרפאה, באמצעים סטריליים חד פעמיים, ללא צורך בהרדמה וללא כאב. 
במהלך הטיפול מוחדרת ידית הלייזר אל תוך הנרתיק. קרני הלייזר מסוג CO2 יוצרות באופן שיטתי והדרגתי חירור מיקרוסקופי, הפוצע את הרקמה הרירית של פנים הנרתיק. בעקבות הפציעה המיקרוסקופית, עולה באזור הטיפול ייצור הקולגן, שהוא אבן הבניין של הרקמה. כתוצאה מכך נוצר אפקט המחדש את בניית הקולגן, האלסטין וכן התחדשות המבנה התאי של הרירית.הקולגן המותח את הרקמה הרירית, מגמיש וממצק אותה כך שמתקבל אפקט הצרה של הנרתיק.  
הטכנולוגיה הרובוטית החדשנית מאפשרת טיפול הומוגני בכל האזור המטופל ובכל האינדיקציות הטיפוליות. במהלך הטיפול, מניע הרופא את המוליך בתנועה סיבובית של 360 מעלות על מנת לכסות את כל שטח רקמת דפנות הנרתיק (ניתן לבצע טיפולים ב-360/120).  
המוליך הינו חד פעמי לשמירה מרבית על היגיינה. 

כתוצאה מאפקט ההתחדשות של הרקמה:
- מתוקנת דליפת שתן במאמץ בדרגות קלות.
- מתחדשת הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק.
- נוצר אפקט המיצוק שגורם להצרת הנרתיק.FemiLift Slim Probe  
מוליך חד-פעמי המיועד לנשים בעלות מבנה נרתיק צר וכן עבור נשים שעברו שינויים אנטומיים או היסטולוגיים, המתבטאים בדלדול רקמת דפנות הנרתיק או נזק לרקמה בעקבות טיפולים אונקולוגיים.

FemiCam Diagnostic Probe 
מוליך אבחנתי המאפשר לרופאים לבחון את הצורה של רירית הנרתיק לפני ואחרי הטיפול ולהעריך את התגובה של הרקמה לטיפול הלייזר. המוליך מצויד במצלמה הכוללת תאורת לד שאיננה משפיעה על הרקמה. בנוסף, המצלמה מתחברת בקלות לטאבלט, לצורך הורדת תמונות. המוליך האבחוני מספק לרופאים מידע גניקולוגי רב, על סמך צפייה וצילום תוך-נרתיקי ולא רק על סמך מישוש. זהו מידע בעל ערך המאפשר לבחור באינדיקציה הטיפולית בדיוק רב יותר ולהשיג תוצאות קליניות משופרות.

Lite Scan For Labia Majora Rejuvenation
ידית לטיפול חיצוני לטיפול אסתטי בשפתיים הגדולות. הטיפול בלייזר מסוג co2 מאיץ את תהליך צמיחת תאי האפיתל על עור השפתיים הגדולות ומאפשר ריפוי והתחדשות מהירים של רקמת העור. הטיפול משיג שיפור משמעותי בגמישות ובמרקם העור, במינימום סיכון לכתם פיגמנטציה שטחי.

FemiTight For Labia Majora Tightening
 מוליך לייזר co2 חיצוני, למיצוק העור של השפתיים הגדולות. קרן הלייזר נשלחת בעוצמה נמוכה יותר כדי לחמם בעדינות את רקמת העור של השפתיים הגדולות, לשחזר ולעודד צמיחת קולגן חדש בצורה יעילה.
יתרונות הטיפול במערכת FemiLift:
- פתרון מושלם למגוון בעיות באיבר המין הנשי: הרחבת נרתיק, יובש בנרתיק, דלקות חוזרות,  
  שינויים לאחר לידה, דליפת שתן במאמץ ושינויים לאחר המנופאוזה.
- טיפול לא ניתוחי במרפאה
- ללא הרדמה
- ללא כאבים
- טיפול קצר האורך פחות מחצי שעה
- חזרה מידית לשגרה
- טכנולוגיה פורצת דרך המשלבת לייזר ו- co2  
- סטריליות - כל האביזרים הינם חד פעמיים 
- רמת בטיחות מרבית  
- יעילות קלינית מוכחת – 75% הצלחה
- המערכת מותאמת לשימוש במרפאות פרטיות ולא מצריכה השכרת חדר ניתוח

בזכות הטיפול ב- FEMILIFT, ניתן לסייע לנשים רבות להרגיש שוב נוח עם גופן, לשוב לחיי שגרה, לפעילות גופנית, לקיום יחסי מין מספקים, לחיי זוגיות מלאים ולהחזיר לעצמן את הביטחון העצמי.
צפו כיצד מתבצע הטיפול במערכת FemiLift?
לקוחות מספרים
קודם
לקוחות מספרים
"פרופ' פאולו סקולה, נשיא S.I.G.O ,איטליה"
" FEMILIFT מציע גישה חדשנית לטיפולים במסגרת המרפאה, עם תוצאות מצוינות, סולל את הדרך לטיפול לא ניתוחי בטוח ויעיל, ללא כל תופעות לוואי". 
לקוחות מספרים
"פרופ'' גבריאל אלברטו, אוניברסיטת קורדובה, ארגנטינה"
"מוליך לייזר co2 יוצר אפקט של חימום ואידוי של דפנות הנרתיק, מעורר ומשפר באופן משמעותי יצירת קולגן בשכבות העמוקות של רירית הנרתיק. 80% מהנשים אשר השתתפו בניסוי הקליני, דיווחו על שיפור משמעותי בתגובה המינית.  היתרון בהליך טיפולי זה הינו עצום: הטיפול אינו כרוך בכאב, זעיר פולשני, מתבצע במסגרת מרפאה, החזרה לשגרה מהירה ושיעור ההצלחה גבוה מאד, זאת ללא פגיעה בחיי השגרה של האישה".
הבא
מאשר לקבל חומר פרסומי
X
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA