פתח תפריט
Pixelco2
FemiLift - הטכנולוגיה המתקדמת לטיפולים רפואיים גיניקולוגיים ואסתטיים הפתרון הרפואי הלא ניתוחי הראשון לנשים צעירות לאחר לידות ולנשים בגיל המעבר
FemiLift - הפתרון העדכני לבריאות הגופנית ולאיכות החיים של נשים בכל גיל
הטכנולוגיה החדשנית והראשונה מסוגה, פרי פיתוח של חברת 'Alma ', מספקת פתרון טיפולי, זעיר פולשני, הניתן לביצוע במסגרת המרפאה. הטיפול באמצעות FemiLift מבוצע באמצעות לייזר, ללא הרדמה, ללא כאבים, ללא זמן התאוששות והחלמה.
בעיות פיזיולוגיות המאפיינות נשים לאחר לידות ובעיקר נשים בגיל המעבר כגון: התרחבות הנרתיק ודליפת שתן במאמץ, טופלו עד לאחרונה באופן חלקי באמצעות ניתוח ותרגילי פיזיותרפיה לאגן. על כן נשים רבות שנזקקו לטיפול, נמנעו בשל החשש מהניתוח וההחלמה הארוכה.
Pixelco2
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
הצערת הנרתיק
טיפול בדליפת שתן במאמץ 
(Stress Urinary Incontinence (SUI
שינויים פיזיולוגיים ברצפת האגן ובשלפוחית השתן בעקבות לידות וגיל מבוגר, עלולים לגרום לדליפת שתן במאמץ שתעיב על שגרת היום, תמנע מהאישה פעילות ספורטיבית וקיום יחסי מין. על פי הערכות האיגוד האמריקאי לאורולוגיה, כ- 30% מהנשים בגילאי 30 עד 60, סובלות מדליפת שתן, מתוכן כמחצית (15%) בזמן מאמץ. דליפת שתן לא רצונית כתגובה ללחץ תוך-בטני, יכולה להתרחש  בתגובה לשיעול, התעטשות, צחוק, פעילות גופנית, הרמת חפץ כבד וכיוב'.  מצב זה יכול להיווצר כתוצאה מאיבוד התמיכה של דפנות הנרתיק בצינור השופכה.

FemiLift בטוח ויעיל לטיפול באינדיקציה זו ומאפשר לנשים ליהנות מאיכות חיים טובה הרבה יותר באמצעות טיפול קצר, יעיל, ללא כאב וללא צורך בזמן החלמה. 
(הטכנולוגיה מתאימה לטיפול בדליפת שתן במאמץ בדרגה 1-3. טיפול בדרגה 3-5 מצריך ברב המקרים, הליך ניתוחי המבוצע על ידי מומחה באורו-גינקולוגיה).

כיצד מבוצע הטיפול?
באמצעות קרן לייזר בגל ארוך, מושג חימום בשכבות העמוקות של הרקמה המטופלת. כתוצאה מכך מגרה FemiLift את חידוש סיבי הקולגן ויצירת סיבי אלסטין ועל ידי כך תורם לעיבוי דפנות הנרתיק ומייצר תמיכה טובה יותר לצינור השופכה. 
התוצאה: הפחתה משמעותית של דליפת שתן במאמץ, שיפור בשליטה על מתן שתן וביכולתה של המטופלת להתאפק.

הצערת הנרתיק | Pixelco2
טכנולוגיית לייזר בשילוב טכנולוגיית co2 לטיפול אופטימלי במגוון בעיות בנרתיק
FemiLift היא מערכת חדשנית המשלבת טכנולוגיית לייזר בשילוב טכנולוגיית co2 לטיפול אופטימלי במגוון בעיות המטרידות נשים, מבחינה פיזית, נפשית, זוגית וחברתית.
הטיפול בטוח, איננו כרוך בהרדמה, בהתאוששות או בסיבוכים. יעילות הטיפול ניכרת באופן מידי, כבר לאחר טיפול קצר אחד ובחלק מהאינדיקציות נדרשים לא יותר מ- 2-3 טיפולים.
לפיתוח מערכת FemiLift, רתמה חברת 'Alma' את טכנולוגיית הלייזר co2 שפיתחה לתחום מיצוק והצערת עור הפנים והגוף. באמצעות לייזר ממוקד, טמפרטורה מבוקרת וללא פגיעה ברקמות הסמוכות, נוצר קולגן בשכבות העמוקות של רירית הנרתיק. התהליך של פציעה מיקרוסקופית מבוקרת, מחזק סיבי קולגן קיימים ומעורר יצירת קולגן חדש. 
התוצאה: עיבוי ומיצוק רירית הנרתיק והצערה של הרקמה המטופלת.

כיצד מתבצע הטיפול במערכת FemiLift?  לחצי למעבר
יתרונות הטיפול במערכת FemiLift:

 •  פתרון מושלם למגוון בעיות באיבר המין הנשי: הרחבת נרתיק, יובש בנרתיק, דלקות חוזרות,  
 •   שינויים לאחר לידה, דליפת שתן במאמץ ושינויים לאחר המנופאוזה.
 •  טיפול לא ניתוחי במרפאה
 •  ללא הרדמה
 •  ללא כאבים
 •  טיפול קצר האורך פחות מחצי שעה
 •  חזרה מידית לשגרה
 •  טכנולוגיה פורצת דרך המשלבת לייזר ו- co2  
 •  סטריליות - כל האביזרים הינם חד פעמיים 
 •  רמת בטיחות מרבית  
 •  יעילות קלינית מוכחת – 75% הצלחה
 •  המערכת מותאמת לשימוש במרפאות פרטיות ולא מצריכה השכרת חדר ניתוח

בזכות הטיפול ב- FEMILIFT, ניתן לסייע לנשים רבות להרגיש שוב נוח עם גופן, לשוב לחיי שגרה, לפעילות גופנית, לקיום יחסי מין מספקים, לחיי זוגיות מלאים ולהחזיר לעצמן את הביטחון העצמי.
צפו כיצד מתבצע הטיפול במערכת FemiLift?
לקוחות מספרים
קודם
לקוחות מספרים
"פרופ' פאולו סקולה, נשיא S.I.G.O ,איטליה"
" FEMILIFT מציע גישה חדשנית לטיפולים במסגרת המרפאה, עם תוצאות מצוינות, סולל את הדרך לטיפול לא ניתוחי בטוח ויעיל, ללא כל תופעות לוואי". 
לקוחות מספרים
"פרופ'' גבריאל אלברטו, אוניברסיטת קורדובה, ארגנטינה"
"מוליך לייזר co2 יוצר אפקט של חימום ואידוי של דפנות הנרתיק, מעורר ומשפר באופן משמעותי יצירת קולגן בשכבות העמוקות של רירית הנרתיק. 80% מהנשים אשר השתתפו בניסוי הקליני, דיווחו על שיפור משמעותי בתגובה המינית.  היתרון בהליך טיפולי זה הינו עצום: הטיפול אינו כרוך בכאב, זעיר פולשני, מתבצע במסגרת מרפאה, החזרה לשגרה מהירה ושיעור ההצלחה גבוה מאד, זאת ללא פגיעה בחיי השגרה של האישה".
הבא
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
X
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA