פתח תפריט
אחרי שהמטופל/ת שלך נותח/ה בהצלחה באפשרותך לסייע בזירוז תהליך ההחלמה<br>כדאי להמליץ על בגדי לחץ של ® LIPOELASTIC להחלמה מהירה יותר ולמקסום תוצאות הניתוח הפלסטי
אחרי שהמטופל/ת שלך נותח/ה בהצלחה באפשרותך לסייע בזירוז תהליך ההחלמה
כדאי להמליץ על בגדי לחץ של ® LIPOELASTIC להחלמה מהירה יותר ולמקסום תוצאות הניתוח הפלסטי


מדוע חשוב להמליץ למטופלים ללבוש בגדי לחץ לאחר ניתוח פלסטי?

 

גם לאחר הניתוח הפלסטי המוצלח ביותר, התוצאה הסופית תלויה במידה לא מבוטלת בתהליך איחוי הרקמות. לבישת בגד לחץ לאחר הניתוח הפלסטי, מסייעת לאיחוי אחיד של הרקמות ולמניעת תזוזה של התפרים. אצל חלק מהמנותחים ללא שימוש בבגד הלחץ המתאים, תוצאות הניתוח יכולות להיפגע באופן משמעותי.


® LIPOELASTIC
- בגדי לחץ להחלמה מהירה יותר ומתן תמיכה לרקמות האיבר המנותח

בגדי הלחץ של ® LIPOELASTIC  מושלמים להאצת תהליך ההחלמה עד להתחדשות הרקמות באזור הניתוח. לבישת בגד לחץ מבטיחה למטופל/ת:

הפחתה של עוצמת הכאב; הנפיחות; שטפי הדם והיווצרות צלקות קלואידיות. כמו כן הם הוכחו כמשפרים את זרימת הדם ובכך מסייעים לתהליך חידוש הרקמות באזור הניתוח וכן מפחיתים את הסיכון לזיהום, הודות לתכונות אנטי בקטריאליות המונעות שגשוג של חיידקים.
השימוש בבגדי לחץ לאחר ניתוח פלסטי, מעניק תמיכה לאיבר המנותח, לדוגמא לאחר ניתוח הגדלת שד, חזיית הלחץ תומכת בשדיים ומייצבת את השתלים ולאחר ניתוח שאיבת שומן מהבטן, המחוך משטיח את הבטן ותורם לעיצוב הבטן.

עד כמה יכול להשפיע השימוש בבגד הלחץ על תוצאות הניתוח?

האצת תהליך ההחלמה מאפשרת חזרה מהירה יותר לשגרה ולביצוע מגוון הפעילויות אותן המטופל רגיל לבצע בחיי היום יום.
בדיקות מצביעות על כך ש- 100% מהמנותחים אשר לבשו בגד לחץ לאחר ניתוח פלסטי, חזרו לפעילות מלאה כעבור שבועיים עד ארבעה שבועות לאחר הניתוח – מהר יותר ממנותחים שלא השתמשו בבגד לחץ לאחר הניתוח.

אחרי שהמטופל/ת שלך נותח/ה בהצלחה באפשרותך לסייע בזירוז תהליך ההחלמה<br>כדאי להמליץ על בגדי לחץ של ® LIPOELASTIC להחלמה מהירה יותר ולמקסום תוצאות הניתוח הפלסטי
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
מאשר לקבל חומר פרסומי
מגוון בגדי לחץ בהתאמה לניתוח
לחברת  ® LIPOELASTIC קולקציה מגוונת של בגדי לחץ בהתאמה למגוון ניתוחים פלסטיים בגוף ובפנים, לנשים ולגברים, במגוון מידות ולפי הזמנה אישית. 
לצד איכות הבדים והחומרים בלתי מתפשרת, פרטי הביגוד הם בעלי עיצוב אלגנטי.
כל פריטי הלבוש עשויים מאריג רך ונעים, גמיש , מרחיק לחות ומנדף זיעה ומצנן את העור.

הקולקציה כוללת: חזיות; מחוכים; מכנסי לחץ; גרבי לחץ; חולצות לחץ ומוצרים למתיחת פנים וצוואר, בהתאמה לניתוחי הגדלה; הקטנה או הרמת חזה; ניתוחי שחזור שד; שאיבת שומן מהבטן; שאיבת שומן מהירכיים; שאיבת שומן מהזרועות וניתוחי פנים.

מגוון בגדי לחץ בהתאמה לניתוח | אחרי שהמטופל/ת שלך נותח/ה בהצלחה באפשרותך לסייע בזירוז תהליך ההחלמה<br>כדאי להמליץ על בגדי לחץ של ® LIPOELASTIC להחלמה מהירה יותר ולמקסום תוצאות הניתוח הפלסטי
תוכנית שני השלבים של ® LIPOELASTIC
בכל שלב של ההחלמה, הגוף מגיב ונראה באופן שונה . על מנת לסייע למנותח להשיג את התוצאות הטובות ביותר שניתן מההליך הניתוחי, חברת ® LIPOELASTIC פיתחה תכנית בת שני שלבים לטיפול בלחץ:

STEP 1  - בגדי לחץ קלאסיים
מיועדים לשימוש מידי לאחר הניתוח ומומלצים לשימוש במהלך שבוע עד שבועיים.
במהלך השבועיים הראשונים, בהם ילבש המטופל את בגד הלחץ, הוא יחוש שאזור הניתוח עטוף בבד נעים ורך, ללא זיעה וללא ריח רע.

STEP 2  - בגדי לחץ מיוחדים

מומלצים לשימוש במהלך 3 עד 6 השבועות שלאחר הניתוח ונוחים ללבישה ללא עזרה. בפרק זמן זה לאחר שהכאבים והנפיחות שככו, רמת הלחץ הנדרשת גמישה יותר. על מנת שהמטופל יוכל להתאים את רמת הלחץ הנוחה עבורו, לבגדי הלחץ של השלב השני, שלוש שורות של ווים לחיזוק.
לדוגמא, השימוש בחזיית לחץ לאחר ניתוח הגדלת חזה - בשלב הראשון, חזיית הלחץ מסייעת להשיג את הצורה האידיאלית של השד. יתרונות חזיית הלחץ של השלב הראשון:
cups מחוזקים ללא תפר, מבטיחים רמת לחץ ותמיכה אופטימליים לשד; עשויים מכותנה אלסטית, נעימה ונוח מאד. עיצוב זה ותכונות אלה, מונעים לחץ בלתי רצוי או גירוי של העור ובו בזמן מאפשרים מניפולציה קלה. 
חזיית הלחץ עבור שלב ההחלמה השני, מיועדת ללבישה למשך חמישה שבועות. החזייה מעוצבת בגב בצורת 'פרפר' עם 5 מצבים להתאמת הרצועות. 

מה הם היתרונות של טיפול בלחץ לאחר ניתוח פלסטי?
- האצת תהליך ההחלמה
- צמצום נפיחות
- צמצום שטפי דם או פצעים
- הפחתת הסיכון לצלקות קלואידיות
- הפחתת הסיכון לזיהום
- מתיחת האזור המנותח באופן בטוח
- עיצוב קווי המתאר של האזור המנותח וייצוב שתלים

מה הן התכונות הייחודיות של בדי בגדי הלחץ של חברת ® LIPOELASTIC ?

בגדי הלחץ של חברת ® LIPOELASTIC , עשויים מחומרים מיוחדים בעלי תו תקן. החברה שוקדת ללא הרף על פיתוח מוצרים חדשים, בהתאם למשוב שמקבלים מהרופאים ומהמטופלים. 
כל קולקציית בגדי הלחץ של מיוצרת באופן בלעדי על ידי חומרים בעלי תו תקן של מכון הטקסטיל הגרמני Oeko-Tex, המבטיח היעדר חומרים מזיקים בבגדי הלחץ. כל החומרים עברו מבדקים במכון לבדיקות טקסטיל בצ'כיה ומיוצרים בתהליך המבוקר על פי תקן איזו 9001 והמוצרים הינם בעלי תו תקן אירופאי CE.
כל הבגדים אינם כוללים לטקס. החומרים עברו מבדקים במכון לבדיקות טקסטיל ומיוצרים על פי פרמטרים של דחיסת בדים, בהתאם לשיטות של חברת DuPont, יצרנית בעלת שם עולמי של סיבי לייקרה אלסטיים.
בדיקות אלה מאפשרות להבטיח את רמת הדחיסה הנדרשת של הבגדים וכל סוג של בגד נבדק באמצעות מערכת מדידה של חברת Swisslastic AG השוויצרית.
לכל הבדים ® SILVER PROTECT   - הם מועשרים בננו-חלקיקים של כסף, המספקים פעילות אנטי-בקטריאלית גבוהה - מאטים התרבות של חיידקים על העור, לאחר הניתוח.
החומר ממנו עשוי הבד, מחורר ב – 3 מימדים וכך נמנעת הצטברות לחות וזיעה על העור באזור הניתוח והמטופל חש בנוח ללבוש את בגד הלחץ לזמן ממושך. נידוף אקטיבי של לחות וזיעה מעניק תחושת רעננות לעור הגוף באזור הניתוח ומצנן את העור. 
לבד ממנו נתפרים בגדי הלחץ של ® LIPOELASTIC, מרקם מיוחד המעסה את הצלקות.

התכונות הייחודיות של בדי בגדי הלחץ של חברת ® LIPOELASTIC :
- אפקט אנטי בקטריאלי והיפואלרגי – מונע התפתחות זיהום וגרד
- אידוי לחות מהעור באזור הניתוח, ברמה גבוהה יותר מהתקן הנדרש – מותיר את העור יבש
- נידוף זיעה מאזור הניתוח ברמה של 85% - מונע ריח רע מאזור הניתוח
 - מרקם מיוחד של בד  - תורם לעיסוי והשטחה של הצלקות

בגדי ® LIPOELASTIC - לתת לתהליך הריפוי שלך בדיוק מה שהוא צריך לאחר ניתוח
מאשר לקבל חומר פרסומי
X
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA