פתח תפריט
Stratamed
פריצת דרך בריפוי מהיר של פצעים ובמניעת צלקת חמורה
מנגנון ריפוי הפצעים הטבעי של הגוף, מושפע מגורמים רבים, ביניהם: גיל, גנטיקה, מצב בריאותי, זיהום ועוד. בפצעים ניתוחיים, התהליך יותר מורכב ואיטי בשל החתך העמוק, הפגיעה ברקמות רבות וסיכון לזיהום בפצע הניתוחי.

במטרה לקצר את תהליך הריפוי של פצעים כולל פצע ניתוחי, פיתחה חברת התרופות השוויצרית Statrpharma תכשיר דרמטולוגי רפואי חדשני בצורה של ג'ל נוזלי המשתנה בתוך מספר דקות לאחר מריחתו על הפצע. כאשר הג'ל מתייבש הוא הופך למעטה הגנה דק וגמיש, הנצמד לפצע ומתפקד למעשה כאמצעי חבישה בעל תכונות ייחודיות המסייעות לריפוי הפצע ומזרזות את תהליך הריפוי. 

Stratamed מספק סביבה אופטימלית לריפוי פצעים מאחר שהוא תכשיר רפואי במרקם של ג'ל חדיר לחמצן ואטום למים, כך שבזמן שחודר חמצן המאפשר התייבשות הפצע אין אבדן מים מהרקמות הפגועות. בתהליך שכזה נשמרת רמת הלחות המתאימה לריפוי הפצע, שכבת ההגנה שיוצר ג'ל Stratamed לאחר שהתייבש ונצמד לעור מגינה מפני כניסת חיידקים ומזהמים מבחוץ, ומבפנים שומרת על הנוזל שבפצע (תפליט) המכיל מרכיבים חיוניים לריפוי פצעים.

הג'ל מתאים לטיפול גם באזורים עדינים בהם לא ניתן להשתמש בחבישה רגילה במקרה של פצע ניתוחי או אחר, למשל אזורים בגוף המאופיינים בחיכוך גבוה או איברים המחייבים היגיינה גבוהה. במקרים כגון אלו, אמצעי חבישה סטנדרטיים אינם יוצרים מגע מלא מאחר שישנן בועות אויר מתחת לתחבושת. כמו כן בחבישה רגילה, אזורים עדינים כגון עפעפיים, נחיריים וקווי המתאר של השפתיים נשארים חשופים ונתונים לגירוי בגלל סרט ההדבקה של אמצעי החבישה.

Stratamed
למידע אודות המוצר ומגוון מוצרים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
Stratamed - הוא תכשיר רפואי לשימוש דרמטולוגי בעל רמות יעילות ובטיחות גבוהות מוכחות, אשר נבדקו במחקרים קליניים.
Stratamed   הוא תכשיר רפואי לשימוש דרמטולוגי בעל רמות יעילות ובטיחות גבוהות מוכחות, אשר נבדקו במחקרים קליניים.
מאחר שהג'ל  מונע התרבות של חיידקים בפצע, הוא מתאים לשימוש גם על פצעים פתוחים, פצעים עמוקים ולאחר ניתוח. מומלץ לשימוש מיד עם סיום ההליך הניתוחי ללא המתנה להוצאת תפרים.

מדובר בטיפול הדרמטולוגי הראשון שמיועד לשימוש גם במצבים בהם הפצע פתוח וגם כאשר הפצע סגור עם תפרים. 
שכבה דקה של הג'ל הנוזלי על הפצע, מתייבשת בתוך דקות והופכת לשכבת הגנה גמישה אשר מגינה על הפצע ושומרת על רמת לחות הטובה ביותר לתהליך הריפוי. 
הג'ל מורכב מסוגים שונים של סיליקונים רפואיים המתאימים מבחינה ביולוגית לעור ומאושרים לטיפול. הוא שקוף, נטול צבע ונטול ריח, אינו מכיל אלכוהול, תמציות ריח או פראבנים, מאפיינים המאפשרים לטפל בכל סוגי העור, בנשים הרות, באימהות מיניקות, בילדים ובמטופלים בעלי עור רגיש. 

Stratamed - הוא תכשיר רפואי לשימוש דרמטולוגי בעל רמות יעילות ובטיחות גבוהות מוכחות, אשר נבדקו במחקרים קליניים. | Stratamed
חבישה גמישה 24 שעות ביממה
הג'ל הרפואי Stratamed הופך בתוך דקות לשכבת הגנה לפצע עד לרחצה והוא מהווה צורה מתקדמת של חבישת פצע באמצעות ג'ל סיליקון רפואי המתייבש מאליו. ניתן לחבוש את שכבת הג'ל בחבישה שנייה באופן מיידי עוד לפני שהג'ל התייבש.
בשימוש נכון, לאחר מריחת שכבה דקה של ג'ל הוא מתייבש בתוך 5-6 דקות. אם הייבוש נמשך זמן רב יותר, זהו סימן לכך שנעשה שימוש בשכבה עבה ונדרש להסיר בעדינות חלק מהג'ל בעזרת ניר טישיו.
לקבלת תוצאות הטובות ביותר, מומלץ מגע מלא ויציב של החומר עם העור הפצוע 24 שעות ביממה ולהתמיד בטיפול מינימום 30 ימים או עד להחלמה מלאה של העור.

חשוב לציין שאין למרוח כל תכשיר אחר מתחת לשכבת ג'ל   Stratamed או מעליו ובמקרים בהם הפצע זיהומי, יש לטפל בזיהום ורק אז ניתן להתחיל טיפול ב- Stratamed.
יתרונות הטיפול ב- Stratamed:
 •  מאיץ תהליך ריפוי הפצע ומונע היווצרות של צלקת חמורה.
 •  מספק שכבת הגנה היוצרת מגע מלא עם הפצע. 
 •  צורה מתקדמת של חבישת פצע בעזרת סיליקון רפואי המתייבש מאליו ומשנה צורתו.
 •  הג'ל חדיר לחמצן ואטום למים, תכונות המספקות סביבה אופטימלית לריפוי הפצע.
 •  מונע כניסת חיידקים והתרבות חיידקים.
 •  הג'ל הרפואי הוא בעל התאמה ביולוגית לטיפול בכל סוגי העור, כולל לבעלי עור רגיש.
 •  מתאים לטיפול בנשים הרות ואינו משפיע על העובר. 
 •  מתאים לאימהות מיניקות. 
 •  מתאים לטיפול בילדים. 
 •  הג'ל נטול ריח וצבע. 
 •  אינו מכיל חומרים פעילים. 
 •  אינו פוגע ברמת החומציות של העור.
 •  בטוח לשימוש - לא נצפו תופעות לוואי. 
 •  אינו גורם לגירוי העור. 
 •  אינו פוגע ברמת החומציות של העור. 
 •  קל לשימוש בבית פעם או פעמיים ביום, בהתאם להמלצת הרופא. 

למידע אודות המוצר ומגוון מוצרים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
X
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA