פתח תפריט
Alma-Q
טכנולוגיית הלייזר הראשונה ופורצת הדרך המאפשרת לבצע מגוון טיפולים אסתטיים באמצעות שילוב של שני אורכי גל ובחירת פולס כפול או בודד
שילוב של מספר טכנולוגיות ו- 6 ראשי ידית זעירים מאפשר את טיפול הלייזר המדויק, היעיל והבטוח ביותר 
מכשיר ה- ™Alma-Q מציע את העוצמה הגבוהה ביותר של קרן לייזר הנשלחת בצורה של אנרגיה עדינה, במינימום סיכון לפגיעה ברקמות סמוכות ובמנגנון בקרה המאפשר טיפול ב- 5 עומקי עור. 

 Q-Switched Laser בשילוב עם טכנולוגיית  Single and Double Pulse
מכשיר ה- ™Alma-Q משלב טכנולוגיית לייזר בעוצמה גבוהה מתחלפת ובאורכי גל מתחלפים, 1064 ננומטר, 532 ננומטר, 585 ננומטר או 650 ננומטר, עם אפשרות בחירה בפולס בודד או פולס כפול מתמשך.
בכך הופכת  ™Alma-Q לטכנולוגיה שמספקת טיפול בטווח רחב יותר של פגמים אסתטיים בעור, כולל פגמים שנוצרו כתוצאה מהזדקנות העור.
באמצעות לייזר בעוצמה גבוהה בפולסים קצרים, שולח ™Alma-Q קרני לייזר היוצרות אפקט פוטו-אקוסטי לאזור המטופל באמצעות לייזר. שיטה זו יוצרת פציעה מבוקרת ברקמת העור, המטופלת באמצעות אפקט מכני ייחודי המשיג תוצאות אופטימליות להתוויות רבות, ללא גרימת נזק לעור מהחימום או סיכון להיווצרות קריש דם ברקמות הסמוכות. 

טכנולוגיית פולס בודד או כפול
לרשות המטפלים עומדת האפשרות לשלוח את אנרגיית קרן הלייזר באמצעות פולס בודד או פולס כפול. הראש השטוח של  ידית QS 1064, מאפשר חלוקת אנרגיה בצורה הומוגנית על פני כל שטח ה- Spot ובכך נמנע “Hot-Spot” (מרכז אנרגטי ביחס לקצוות ה- Spot) . בנוסף, צורתו מרובעת (בשונה מהעיגול הסטנדרטי), על מנת לאפשר כיסוי מאוד אחיד ומלא של שטחים גדולים, במיוחד בקעקועים או בכתמי פיגמנטציה גדולים.  

Pixel Fractional Q-Switched Laser with Depth Control
™Alma-Q היא המערכת הראשונה שמאפשרת להחליף את עומק חדירת קרן הלייזר בטיפולים להצערת העור, בזכות מנגנון בקרה. כך ניתן לשלב בטיפול אחד טיפול בעומקים שונים בדרמיס. הטווח הרחב של טיפול ב- 5 עומקי העור, יכול להיות שימושי גם לטיפול משולב באזור טיפול אחד, על מנת להשיג תוצאות אופטימאליות.

Alma-Q
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
הנזקים האסתטיים הניתנים לטיפול באמצעות Alma-Q
הסרת כתמי פיגמנטציה שפירים
חשיפה לשמש, הזדקנות, היריון, שינויים הורמונאליים, עישון, פצעי אקנה, תרופות וטיפולים קוסמטיים מותירים על העור כתמי פיגמנטציה קטנים או מפושטים, שטחיים או עמוקים.
טכנולוגיית הלייזר המשולבת והמשתנה של ™Alma-Q יעילה מאד בטיפול במגוון דרגות ועומקים של כתמי פיגמנטציה, כולל בכתמי מלזמה המופיעה בעיקר למצח, אף ולחלק העליון של הלחיים.
באמצעות לייזר עם אורך גל  Nd:YAG 1064 ננומטר, ניתן לטפל בכתמי פיגמנטציה עמוקים ובאורך גל 532 ננומטר ניתן לטפל בנגעי פיגמנטציה שטחיים. 
קרן הלייזר פוגעת במלנין המרוכז בכתמי הפיגמנטציה, ללא כל נזק מחימום רקמת העור. 

התוצאה: עור בהיר יותר וגוון אחיד יותר. חידוש, רענון והצערת עור הפנים מבוצע לראשונה באמצעות קרן לייזר ממוקדת ומדויקת יותר.
השפעת הגיל ניכרת היטב על עור הפנים והגוף. העור מאבד מנפחו, הופך דק ומדולדל יותר, מקומט, חסר ברק וזוהר. הטכנולוגיה המתקדמת ™Alma-Q מאפשרת להילחם בסימני הזדקנות עור הפנים ולשפר את היופי הטבעי.  

מערכת ה- ™Alma-Q פועלת ברוחבי פולס שונים
 מצב Q –Switched Laser מספק שליטה בטיפול באמצעות קרן לייזר זעירה בעוצמה גבוהה, בעומקים שונים של העור. טכנולוגיה חדשנית זו מספקת אפשרויות חדשות לטיפולי אנטי אייג'ינג. באמצעות לייזר רב עוצמה ומדויק, על ידי הפציעה המבוקרת בעור באמצעות אפקט מכאני ייחודי. טיפול בעזרת מערכת  ™Alma-Q בטוח ויעיל גם לטיפול בעור דק ובאזורים עדינים כגון פנים, צוואר ומחשוף.

במצב Q –Switched Laser ניתן לטפל בכל הסימפטומים האופייניים לעור מבוגר: קמטים, כתמי פיגמנטציה, איבוד נפח, ירידה בדרגת גמישותו של העור ובדרגת מיצוקו. 
Quasi-Long Pulsed) QLP), מצב נוסף של המערכת, מספק אנרגיה המעוררת את תהליך יצירת סיבי קולגן ובעיקר תורם ליצירת סיבי קולגן חדשים מסוג III .
אורך פולס במצב QLP מאפשר להשיג רמת בטיחות גבוהה ורמת יעילות גבוהה בחימום התת-עורי, תוך עידוד יצירת סיבי קולגן חדשים ומיצוק עור רפוי. השימוש בחימום סלקטיבי למניעת נזק לרקמות העור הסמוכות, מאפשר להשיג  תוצאות אופטימליות להתוויות טיפול רבות, ללא גרימת נזק לעור מהחימום או היווצרות קריש דם ברקמות הסמוכות. 

התוצאה: מיצוק העור והוספת נפח טבעי משפרים את קווי המתאר ומעניקים לעור מרקם ומראה חלק יותר, צעיר יותר ובריא יותר.

הטיפול קצר, איננו כרוך בכאב ולא דורש זמן החלמה. (תלוי באזור הטיפול ובעוצמת האנרגיה בה מעוניינים להשתמש בכל שלב של הטיפול) וניתן לבצעו גם במהלך הפסקת הצהריים (Lunch Treatment).

הסרת קעקועים
עם השנים, קעקועים יכולים להפוך ללא רלוונטיים ואפילו ילדותיים. עד היום טכנולוגיות להסרת קעקועים באמצעות לייזר היו כרוכות בכאב והצליחו להסיר רק חלק מהקעקוע ואת הצבעים הכהים רק להבהיר. 
™Alma-Q פותח עידן חדש בתחום הסרת קעקועים בלייזר. 
הסרת קעקועים דורשת קרני לייזר באורכי גל שונים עם עומקי חדירה שונים ואפשרות בליעה של מגוון צבעים.  באמצעות הלייזר Nd:YAG 1064 ננומטר, Alma-Q יעיל בהסרת צבעי קעקוע כהים: שחור, כחול וירוק. להסרת צבעים בהירים יותר אדום, כתום וצהוב, מתאים אורך גל 532 ננומטר. הטיפול בלייזר גורם לריסוק חלקיקי הצבע ומאפשר לתאי מערכת החיסון? לפנותם מהגוף, עם סיכון מזערי להיווצרות צלקת או כתם פיגמנטציה.

התוצאה: אורכי גל הלייזר המשתנים, מאפשרים הסרת קעקועים בכל הצבעים מבלי לגרום לנזק לעור. 
הטיפול יכול להיות מלווה בחוסר נוחות ובכאב קל, אולם ניתן לשכך את הכאב באמצעות אלחוש מקומי

הסרת נגעי כלי דם לא פונקציונאליים בכל אזורי הגוף בטיפול לא פולשני

כלי דם מעובים על פני העור מהווים בעיה אסתטית, בעיקר אם הם מפושטים.
טכנולוגיית ™Alma-Q מאפשרת לטפל בנימים שטחיים בטיפול לא פולשני. הלייזר מצליח לגרום לסגירתם של כלי הדם, לצמצם או להעלים אותם. הטיפול יעיל, בטוח והתוצאות נשמרות לטווח רחוק.
אורך גל לייזרNd:YAG 1064 אידיאלי לטיפול בסוגים שונים של נגעי כלי דם על העור.
רוחב פולס Quasi-Long Pulsed של Nd:YAG Laser מספק פתרון לטיפול בכלי דם קטנים. אורך פולס זה מאפשר להשיג רמות בטיחות ויעילות גבוהות בחימום התת-עורי. ניתן לטפל בכלי דם מיקרוסקופיים בקוטר של פחות מ- 50 מיקרון, כגון: נימי עכביש על עור הפנים והרגליים 
(Telangiectasia) ואדמומיות בנגעי המלזמה (Erythema).

פגיעה סלקטיבית בכלי דם לא פונקציונאליים ללא פגיעה באפידרמיס
קרן הלייזר באורך גל 1064 וברוחבי הפולס השונים, מספקת חימום אפקטיבי לטיפול בנגעי כלי הדם בשכבות שונות. כך מאפשרת טכנולוגית ™Alma-Q, מיקוד בכלי הדם המטופלים בדיוק רב יותר, ללא פגיעה באפידרמיס וללא חשש מיצירת כתם פיגמנטציה באזור הטיפול. התוצאה: עור חלק ונקי מנגעי כלי דם
הנזקים האסתטיים הניתנים לטיפול באמצעות Alma-Q   | Alma-Q
ידית מכשיר ה- Alma-Q מספקת: טיפול ממוקד, יעיל ובטוח יותר
מיקוד
ידית ה- Focus של מכשיר ™Alma-Q מאפשרת לשנות את קוטרה של קרן הלייזר בין 1מ"מ ל- 7 מ"מ, בהתאמה לעומק העור המטופל במסגרת טיפולי הצערת עור, בהתאמה לגודל ועומק כתמי פיגמנטציה, גודל ועומק כלי הדם והיקף הקעקוע. 

שליחת אנרגיה חלקית
ידית ה- FractionaL החדשנית של מכשיר ה- ™Alma-Q, מאפשרת שליחת אנרגיה חלקית וממוקדת רק אל רקמת היעד. השליטה בעוצמת האנרגיה ובעומק האזור המטופל, גורמת לתהליך נקודתי דומה לזה של הגלדת פצע, ללא גרימת נזק לרקמה שמסביב ולאפידרמיס. 
האפשרות לטפל בחמישה עומקי עור שונים מספקת למטפלים גמישות ודיוק מרביים.

The Collimated Handpiece
ידית ה- Collimated מייצרת שטף של קרני לייזר מקבילות במינימום איבוד אנרגיה. יתרון זה מספק למטפלים יכולת לנהל את הטיפול, ללא הצורך במגע מתמשך של הידית עם העור.

יתרונות הטיפול ב- Alma-Q:
  •  טכנולוגיית לייזר חדשנית- משולבת ומתחלפת מאפשרת גמישות מרבית בטיפול.
  •  טכנולוגיית  Double Pulse מאפשרת לשלוח קרן לייזר בעוצמה מקסימאלית.
  •  האפשרות לשליחת אנרגיה באמצעות ראשים מזעריים מאפשרת לבצע מגוון רחב של  
  •   טיפולים אסתטיים בבטיחות מרבית וללא פגיעה ברקמות שסביב לאזור הטיפול.   
  •  בקרת שליטה ייחודית לטיפול ב- 5 עומקי עור, מאפשרת רמות גבוהות של דיוק באזור 
  •   הטיפול.
  •  בטיחות ויעילות – הטיפול בטכנולוגית ™Alma-Q, מתאים לכל סוגי העור, כולל לעור דק  
  •   ולאזורים רגישים כגון פנים, צוואר ומחשוף.

צפו בשיפור בעור הפנים לאחר הטיפול בטכנולוגית Alma-Q
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
X
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA