פתח תפריט
LipoLife
הפתרון המשולב הראשון לשאיבת שומן, מיצוק העור והשתלת שומן לשימוש במסגרת המרפאה או בחדר הניתוח
™LipoLife3G  מקסימום ביצועים - מקסימום אפשרויות
הדור השלישי של טכנולוגיה מתקדמת לשאיבת שומן, פרי פיתוח של חברת
'Alma', מספקת בטיחות מרבית ותוצאות קליניות מוכחות. טכנולוגיה חדשנית זו כבר אומצה על ידי הרופאים המובילים ברחבי העולם והפכה לטיפול קליני שגרתי במרפאות לרפואה אסתטית המובילות.

All-in-One   

מערכת ™LipoLife3G מפשטת את ההליך הניתוחי באמצעות מתן פתרון כולל לכל הדרגות של שאיבת שומן, מיצוק העור והשתלת שומן. זהו הפתרון המשולב הראשון במכשיר קומפקטי אחד, נייד ומעוצב בצורה מאורגנת ונוחה להפעלה.
לייזר ממוקד הפועל בו-זמנית לפעולת שאיבת שומן, מפשט את התהליך ומקצר את משך הטיפול באופן משמעותי, אנרגיית חימום וטכנולוגיה ייחודית הפולטת סיבי לייזר, מאפשרת במקביל מיצוק העור באופן יעיל והומוגני, לכל שטח הטיפול. תהליך ייחודי זה של המסת השומן, מאפשר לשאוב נוזל המכיל רמה גבוהה של שומן איכותי להשתלה, הכולל ריכוז גבוה של תאי שומן ובכך תורם להצלחת השתלת השומן וקליטתו ברקמות.
הפעולה השקטה, העיצוב הקומפקטי, ניידות המכשיר וכל הציוד הנלווה והמתכלה תחת קורת גג אחת, מעניקים לרופא את הגמישות לבצע את הטיפול גם במסגרת המרפאה, באמצעות הרדמה מקומית, בדרגה גבוהה של בטיחות, נוחות ואטרקטיביות גבוהה יותר עבור המטופלים. 
בנוסף, העיצוב הקומפקטי של המכשיר חוסך מקום בחדר הניתוח או במרפאה ויוצר סביבת עבודה מאורגנת ונעימה יותר.
LipoLife
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
הטכנולוגיה העדכנית ביותר
טכנולוגיית ™LipoLife3G פועלת באמצעות ידית קנולה וסיב לייזר באורך 1470 ננומטר, פיתוח חדשני של 'Alma ' , הנחשב לחוד החנית בתחום שאיבת השומן והסרת שומן ממוקדת תוך סיכון מזערי לפציעה ודימום. יתר על כן, נדרש פחות מאמץ פיזי מהמטפלים, בפעולת שאיבת השומן ועבור המטופלים תקופת ההחלמה קצרה יותר.
השילוב של קרני לייזר באורך גל 1470 ננומטר אשר נספגות בעיקר בשומן-מים, עם פעולת חדירה ויניקה באמצעות צינורית – קנולה המשולבת בסיב לייזר אופטי, מאפשרת פעילות בו-זמנית של אנרגיית לייזר ושאיבת שומן.  ™The Unique Angel - סיב הפולט קרני לייזר בפיזור רחב יותר, תוך שליטה ובקרה על טמפרטורת החימום.

התוצאה: פעולה משופרת של מיצוק העור, הפחתה במשך הטיפול, שומן איכותי רב יותר המאפשר השתלת שומן מוצלחת יותר ותוצאות קליניות מעולות.

פעולה בו-זמנית של לייזר ושאיבת שומן

הפעולה מהירה באופן יוצא דופן בעזרת חדירה עוצמתית של מערכת הכוללת שלוש משאבות לפעולה בעוצמה גבוהה. ™LipoLife3G מצויד בהתקן מיוחד הכולל צינורית - קנולה משולבת עם סיב לייזר, לפעולה בו-זמנית של חימום תאי שומן באמצעות לייזר ושאיבת השומן. התקן משולב וייחודי מאפשר לרופאים לחדור אל תוך רקמות השומן בתהליך קל הרבה יותר ולהסיר את תאי השומן במהירות רבה יותר וביעילות רבה יותר. כאשר אנרגיית הלייזר נשלחת אל רקמות השומן, הלייזר צורב את כלי הדם, תוך פגיעה מינימאלית ברקמות וסיכון מזערי לפציעה, לדימום, היווצרות שטף דם, בצקת או לכאב לאחר הטיפול. 

פעולה בו-זמנית של חדירת לייזר ושאיבת שומן יוצרת תהליך בשלב אחד, אשר מקטין באופן משמעותי את המאמץ הפיזי בפעולת שאיבת השומן, במיוחד באזורים של רקמה סיבית, כגון שדיים של גברים. המכניזם מקל על התהליך, מפחית את משך הטיפול, מונע מצב של עייפות המטפל ותורם להשגת תוצאות קליניות אופטימליות בזמן החלמה קצר יותר. 

קרן לייזר באורך אופטימלי

קרן באורך גל 1470 ננומטר, הממוקדת במיוחד למים ברקמות רכות, מאפשרת קליטה גבוהה יותר במים ושומן, בהשוואה לכל המכשירים המתחרים. תכונה זו של קרן הלייזר מאפשרת הסרה מיטבית של שומן בסיכוי מזערי לפגיעה ברקמה. אנרגיית הלייזר נשלחת בכוח בצפיפות נמוכה, מה שמבטיח דרגת בטיחות גבוהה וסיכון מינימאלי לכוויות. 

יתרונות במיצוק העור

בנוסף להשגת המסת שומן יעילה, אנרגיית החום הנוצרת על ידי גל באורך 1470, קושרת בין סיבי קולגן ואלסטין קיימים ויוצרת גירוי ליצירת סיבי קולגן חדשים. פעולה זו משיגה מראה עור מוצק והדוק יותר ולכך יש חשיבות גבוהה בעיקר לאזורים עדינים כדוגמת הפנים, הצוואר ולאזורים המאופיינים בריכוז גבוה של צלוליט.
קרן הלייזר ששולח ™LipoLife3G פוגעת במדויק במקור של תאי הצלוליט בתוך מבנה הרקמה. אנרגיית הלייזר החודרת מתחת לעור, מפרידה בין העור לבין רקמת תאי השומן, הורסת ביעילות מרבצי צלוליט ומשנה את רקמת העור המקבל מראה חלק יותר. 

דרגת בטיחות גבוהה לעור -  ™The Unique Angel

™LipoLife3G מציג את ה- ™Unique Angel, סיב הפולט קרני לייזר ומפזר את האנרגיה ברדיוס של 360 מעלות. בכוח צפיפות נמוכה, יש יתרונות רבים ביניהם: סיכון מזערי לכוויות, פיזור האנרגיה בכל אזור הטיפול והסרת תאי שומן במהירות רבה יותר. פליטת האנרגיה בתבנית זו, מספקת רמת בטיחות גבוהה מאד, כיסוי הומוגני של שטח הטיפול ומיצוק יעיל יותר של העור.  

LIPOSENSE™  -  בקרת טמפרטורה


מערכת ™LipoLife3G מצוידת בהתקן ייחודי – LipoSense - הכולל צינורית עם חיישן למדידת טמפרטורה. התקן זה מאפשר לנטר את הטמפרטורה מתחת לעור, לאורך כל פעולת הלייזר להמסת השומן, מיצוק הגוף והטיפול באזורים קטנים. אנרגיית הלייזר נשלחת לרקמה המטופלת עד אשר מושגת טמפרטורת היעד, להשגת טיפול מדויק ואחיד.

יש באפשרותך להגביל את הטמפרטורה המרבית בכל טיפול. אם החימום התת-עורי חורג מהגבול שקבעת, המערכת תפסיק לחמם באופן אוטומטי, על מנת למנוע נזק לרקמה.

בקרת הטמפרטורה באמצעות LipoSense, מאפשרת לך להציע למטופלים, עיצוב גוף מדויק, יעילות גבוהה יותר ורמת בטיחות מרבית. 

Lipovibe™ vibrating device

ידית ™Lipovibe יוצרת ויברציות במהלך תהליך שאיבת השומן ובכך מקלה על תהליך השאיבה ומייעלת אותו. קיימת שליטה על הוויברציות כדי לסייע לתנועתיות של הצינורית – הקנולה ולהפרדת רקמת השומן על מנת לשאוב אותו בקלות. התנודתיות המדויקת מאפשרת לך טיפול ממוקד ובטוח, ללא פגיעה ברקמות סמוכות. טכניקה זו שימושית במיוחד לאזורים עם רקמה צפופה, סיבית ושומנית. 

מיצוק עור הפנים - LIPOTIGHT CANNULA

בנוסף ליתרונות במיצוק עור הגוף, מצוידת מערכת ™LipoLife3G גם בצינורית ייעודית עם סיב לייזר שטוח, המותאם למיצוק עור הפנים והצוואר.
אנרגיית הלייזר נשלחת ישירות מתחת לעור מעל לשכבת ההיפודרמיס, על מנת לטפל באזורים המאופיינים בדלדול עור כדוגמת: צידי הפה, מתחת לסנטר ועור הצוואר. 

צינורית ה- LipoTight יכולה להתאים גם לשיפור תוצאות ניתוח להרמת פנים, לרבות תיקון אסימטריה או אובדן עור.

הטכנולוגיה העדכנית ביותר | LipoLife
יתרונות הטיפול במערכת ™LipoLife3G:
 •  פתרון מושלם במערכת אחת all-in-one לקליניקה ולחדר ניתוח 
 •  טכנולוגיה חדשנית ומשולבת 
 •  מערכת קומפקטית וניידת, כל הציוד והאביזרים מאורגנים בסדר נוח ונגיש
 •  חיסכון של מקום בחדר הטיפולים 
 •  ההליך הטיפולי שקט מאד
 •  המערכת מותאמת לשימוש הן במרפאות פרטיות והן במרכזים רפואיים
 •  צמצום משך הטיפול על ידי הפעולה הסימולטנית של לייזר ושאיבה
 •  לא נדרש מאמץ פיזי של המטפל בפעולת השאיבה
 •  ציוד מלא לשאיבת שומן ולהשתלת שומן
 •  תמורה מצוינת להשקעה- אופציות טיפוליות מגוונות, ניתן לביצוע במרפאה במסגרת של 
 •  טיפולים קצרים 
 •  רמת בטיחות מרבית -  אנרגיית לייזר בפיזור בצפיפות נמוכה, והרדמה מקומית
 •  תוצאות קליניות אופטימליות לטווח ארוך- בזכות ריכוז גבוה של שומן איכותי והשתלת שומן  
 •  עצמית, מידית

שאיבה והזרקת שומן ברצף
השימוש בשומן עצמי לעיצוב רקמות רכות גדל מאד בשנים האחרונות. השימוש המידי בשומן העצמי של המטופל, התמזגותו הטבעית ברקמות הקולטות והפוטנציאל להתאמתו לטווח ארוך, הופך דרך טיפול זו ליעילה מאוד, בטוחה וישימה. 

LipoLife3G משיג ריכוז גבוה מ- 95% של שומן באיכות טובה להזרקה. ההליך מהיר ונוח בעזרת ציוד מלא המאפשר לך לשמר בקלות את השומן שנשאב. 
עם אנרגיית הלייזר הייחודית של LipoLife3G, תאי השומן מתמוססים בעדינות למצב של חצי נוזל, יוצרים שתי שכבות מובחנות: שכבה שומנית של תאי שומן קטנים בצורה אחידה ושכבת דם שאינו בר שימוש, ללא דרגת שמן כמו בהמסת שומן מכאנית.
הצורה המתקבלת היא של ריכוז שומן גבוה ובאיכות גבוהה, תוך סינון הדם. השומן האיכותי מתאים להשתלה והזרקת שומן עצמית מוצלחת עם תוצאות לטווח ארוך. ההשפעה של הזרקת שומן עצמית יכולה להימשך למעלה משנתיים ואף יותר ובחלק מהמקרים לתמיד!  הזרקת שומן עצמית יכולה להיות יעילה גם למטופלים המפתחים תגובה אלרגית לחומרי מילוי כגון Collagen או Hylaform. 
עם LipoLife3G, הזרקת השומן העצמית היא קלה, בטוחה ויעילה.

אזורי טיפול
כל אזורי הגוף ניתנים לטיפול אפקטיבי באמצעות  LipoLife3G , כולל אזורים שלא קל להגיע אליהם בהליך רגיל של שאיבת שומן כגון סנטר, פנים וצוואר וכן אזורים עם מרבצי שומן נרחבים. בנוסף,  LipoLife3G מפשט במיוחד את ההליך הטיפולי כאשר הרקמה סיבית כגון בטיפולי גניקומסטיה.

פתרון מושלם - All-in-One  
LipoLife3G   היא מערכת קומפקטית, משולבת, המספקת לך פתרון כולל וגמיש לשאיבת שומן, מיצוק העור והשתלת שומן עצמית, לטווח רחב של טיפולים. המערכת מיועדת לשימוש גם במרפאות פרטיות וגם במסגרת חדרי ניתוח במרכזים רפואיים וכל הציוד והאביזרים הדרושים לביצוע הטיפולים, מסודרים בצורה נוחה, במערכת שקטה, ניידת וקלה לשימוש – Plug and play unit.

מודל חדירה ושאיבה
המערכת כוללת: משאבה בתנועה סיבובית להחדרת נוזלים, להרדמה וריכוך, שתי משאבות לשאיבת שומן ושתי קנולות לשאיבת שומן, האחת לגוף – קצת יותר רחבה והשנייה, דקה יותר ומיועדת לפנים ולאזורים קטנים ועדינים, מיכל לשימוש חוזר לאגירת השומן שנשאב ללא איבוד הנוזל, וכן ערכה מלאה הכוללת את כל הדרוש לביצוע ההליך הטיפולי: צינורות סטריליים חד פעמיים ושקיות חד פעמיות לאחסון נוזל השומן.

פעולה בו-זמנית: לייזר ושאיבת שומן: ידית 1470 ננומטר ,  -  Unique Angel סיב לייזר ייחודי הפולט אנרגיית לייזר בפיזור רחב,  צינורית הכוללת חיישן לבקרת טמפרטורה (LipoSense ) וצינורית למיצוק העור – LipoTight עם סיבים במספר גדלים למגוון שימושים. 
בנוסף, ערכה סטרילית להשתלת שומן: צינוריות זעירות , מזרקים מדויקים במגוון מידות קוטר,   מיכל סטרילי עבור נוזל השומן שנשאב ומעמד למזרקים.
הדמיה לפעולה המשולבת של ™LipoLife3G: שאיבת שומן, מיצוק העור והזרקת שומן עצמי בפנים
מן המדיההעלמת סנטר כפול ללא הרדמה ובטיפול אחד
לקוחות מספרים
קודם
לקוחות מספרים
"ד"ר גרהרד סאטלר "
מומחה ברפואת עור, Rosenpark Clinic , גרמניה: " LipoLife3G מאפשר לנו להבטיח שאיבה קלה של שומן באיכות גבוהה עבור השתלת שומן מהירה. העובדה שהשתלת השומן מבוצעת ברצף מיד לאחר שאיבת השומן, מספקת פתרון נוח ויעיל מאד לעיצוב גוף מוצלח".
לקוחות מספרים
"דר' אלכס לבנברג"
המרכז הרפואי על שם סוראסקי בתל אביב:" מערכת LipoLife של 'Alma' היא הדור הבא של טיפולי שאיבת שומן והיא מהווה פריצת דרך בשגרת טיפולי שאיבת שומן בקליניקה שלי. הפעולה הסימולטנית של אנרגיית לייזר ושאיבת שומן, מקצרת באופן משמעותי את משך הטיפול והופכת את הטיפול להרבה פחות תובעני מבחינה פיזית. למרות שהמערכת  
הבא
למידע אודות המכשיר ומגוון מכשירים נוספים לקליניקה שלכם השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
או צלצלו 072-395-3972
מאשר לקבל חומר פרסומי
X
נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA